Uluslararası ev taşıma zahmetli iş olduğu bilinmektedir. Ev eşyanızın Bir ülkeden başka ülkeye taşınması ve o ülkenin bazı prosedürleri gereği bu işlemler sizi zorlar. Bu yüzden profesyonel bir firmadan destek almanız gerekir. Eşyalarınızın paketlenmesi, taşınması, gümrüğü yapılması gibi birçok işlemlerden oluşmaktadır. Bu makalemizde Uluslararası eşya taşımacılığı nedir? ve nasıl yapılır bunları detaylı bir şekilde yazımızda anlatacağız.

Uluslararası Eşya Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Uluslararası eşya taşımacılığı nasıl yapılır? Sorusu, yurt dışı ev taşıma hizmetinden yararlanacak olan müşterilerin sıklıkla sorduğu sorular arasında yer almaktadır. Yurt dışı ev nakliyat işleminde firmamız, çok sayıda müşteriye hizmet vermiş bir firma olmaktadır. Bu sebeple işinde fazlasıyla tecrübeli olan firmamız, müşterilerinin evlerinin olduğunca rahat ve kolay bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Birçok ülkeye ev taşımış olan firmamız, yurt dışı ev taşıma işlemleri için gerekli yetkinliğe sahip olan bir firma olmaktadır.

Yurtdışı Eşya Gönderme Fiyatları

Yurt dışına eşya taşımak isteyen bireylerin, evlerini hangi ülkeye taşımak istediklerini ve ne kadar eşya taşınacağını söylemesi sonrasında da hangi tarihte taşınacağının bilgisini vermesi firmamızın yurt dışı nakliyat yapabilmesi için yeterli olmaktadır. Uluslararası eşya taşıma firmaları müşterilerine güven vermek durumundadır. Aksi takdirde taşıma işlemi verimli geçmeyebilir. Firma olarak biz müşterilerimize referanslarımız ile güven sağlıyoruz. Tek seferlik değil bir çok seferlik taşıma işlerinizi yapmayı hedefliyoruz. Yurt dışına taşıma ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Uluslararası Eşya Taşımacılığı Yapan Firmalar

Uluslararası eşya taşımacılığı yaparken firma seçimi oldukça önemlidir. Firma seçimi yapmak istediğiniz zaman birçok durumu göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız. İnternet de araştırdığınızda önünüze birden fazla firma çıkabilir ve verdikleri hizmetin kalitesi, ve verdiği fiyatlar farklı olabilir. Bu yüzden firmanın hizmet kalitesi dikkat etmelisiniz üstelik ucuz fiyat veren firmaları kesinlikle tercih etmemelisiniz. Firmamız uluslararası ev taşıma sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır. Taşıma işinde en iyi hizmeti sağlayan firmamız tecrübesi ile başka ülkelere taşımacılık işini üstlenmektedir.

Uluslararası Eşya Taşımacılığı Aşamaları

Uluslararası eşya taşımacılığı hangi aşamalardan oluşur detaylı bir şekilde maddeler halinde sizler için sıraladık.

Eşyanın Alınması

  • Eşyanın yerinde keşifi, listelenmesi ve aracı dolduracağı hacmin belirlenmesi
  • Eşyanın paketlemesi ve ambalajı yapılması
  • Konteyner veya kamyona yüklenmesi
  • Çıkış limanına veya depoya götürülmesi
  • Gümrükten çıkış işlemlerinin yapılması
Eşyanın Teslim Edilmesi
  • Varış noktasında gümrük işlemlerinin yapılması
  • Yeni adrese taşıma işlemini gerçekleştirilmesi
  • İhtiyaç halinde belli bir süre zarfında eşyanın depoda muhafaza edilmesi
  • Eşyaların eve teslimi ve istenilen odaya yerleştirilmesi ve kurumunun gerçekleştirilmesi

Uluslararası ev taşıma hizmeti veren lojistik firması varış şehrinde anlaşmalı olduğu o ülkedeki acentesi ile eşyanızın teslim gerçekleştirir. Bu nedenle uluslararası evden eve nakliyat şehir içi ve şehirler arası ile kıyaslanmayacak zorluklar içermektedir. Özellikle eşyanın ambalajının ve montajının iyi ve planlı bir biçimde olması büyük önem taşımaktadır.

 

Uluslararası Eşya Taşıma Fiyatları

Yurtdışına eşya taşıyacağınız zaman internet üzerinden bir araştırma yaptığınızda net bir fiyat bulamayabilirsiniz. Bunun nedeni eşyanın sadece alınıp bırakılacağı yere kadar birçok yere para ödenmesidir. uluslararası eşya taşımacılığı fiyatları örnek olarak sigorta masrafları, otoban geçişlerinde ödenen ücretler, gümrük vergilerinin fiyatları tam belli olmadığından dolayı net bir fiyat başlangıçta verilemez. Ayrıca bazı gümrük mevzuatlarına göre ek vergi alınabilir. Bu sebeple de ödeyeceğiniz tutar artacaktır. Avrupa ülkelerinden birine taşınmak isteyen bir kişi için ortalama 2000-3000 Euro tutarında bir miktar belirlenmesi olasıdır. Firmamız fiyat konusunda da müşterilerine en uygun fiyat listesi sunmaktadır.

TALEP BIRAKIN

×

MERHABA!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek

Uluslararası Evden Eve Nakliyat/h1>