Antrepo Depolama Hizmeti

Antrepo depolama hizmeti firmamız tarafından kurumsal olarak verilmekte ve ürünlerinizin antrepo ve depolarımızda güvenli olarak kaması sağlanmaktadır. Antrepolarımız gümrük noktalarına yakın olmaları ile gümrük işlemlerinin yapılması sırasında kolaylıklar sunmaktadır. Antrepolarımızda ürün ve mallarınız gümrük işlemleri boyunca kalabilmektedir. Tüm belgeleri tamam olan firmamızda gümrük işlemleriniz tamamlanana ve vergileri ödenene kadar ihraç ettiğiniz mallar gibi ithal ettiğiniz mallarda kalabilmektedir. Ticari ürünler olarak adlandırılan bu malların beklediği depolarımızda tüm güvenlik önlemleri alınmıştır.
Antrepolarımızda ürün ve mallarınızı tüm işlemleriniz tamamlanana kadar uzun süre boyunca bekleyebilmektedir. Depolarımızda ise ürünlerin bekletilme süresi kanunlar ile sınırlandırılmıştır. Denizyolu ile ithal ettiğiniz malları 25 gün diğer yollar ile gelen ürünleri ise 20 gün boyunca bekletebilirsiniz. Bu sürelerde depolarımızda ve antrepolarımızda ürün ve mallar güvenli olarak beklemektedir.

Antrepo Depolama Depolarımızın Özellikleri

Antrepo depolama hizmeti veren firmamız uzun yıllardır nakliyat sektöründe yer almakta olması ile tüm müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir. Firmamızın antrepo ve depolarında şu şekilde hizmet verilmektedir.
•    Firmamız antrepo ve depolama hizmeti vermek için gerekli tüm belgelere sahiptir.
•    Antrepo ve depolarımız havayolu, karayolu ve denizyolu ile getirilen ürünlerin gümrükleme işlemlerinin yapıldığı gümrük noktalarına çok yakındır.
•    Antrepo ve depolarımız da ışıklandırma ve havalandırma sistemleri bulunmakta, düzenli olarak temizlikleri de yapılmaktadır. Yangın söndürme sistemleri bulunmaktadır.
•    Ürünlerin ve malların cinsine uygun olarak depolanabilmeleri için açık ve kapalı alanlara sahiptirler.
•    Antrepo ve depolarımıza gelen tüm ürün ve malların güvenliği firmamız tarafından sağlanmaktadır.
•    Antrepo ve depolarımıza gelecek ya da buralardan alınacak olan ürün ve malların araçlara yüklenmesi için uygun ekipmanımız bulunmaktadır.
•    Antrepo ve depolarımız kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Buralarda görevli memurlarımız sizlere yardımcı olmakta ve işlemlerin sıkıntısız olarak yürütülmesini sağlamaktadırlar.

Antrepo depolama hizmeti konusunda deneyimli olan firmamız bu depolara konulacak ya da gümrük işlemleri bittikten sonra yurt içinde nakliyesi yapılması gereken mallarınız için de uygun araç filosu ile hizmet vermektedir. Her türlü ürün ve malı taşımak için uygun araçlarımız ile malların tam zamanında hedefine ulaşması için de hizmet vermekteyiz.

×

MERHABA!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek

Uluslararası Evden Eve Nakliyat/h1>