Yurt dışına mobilya başta olmak üzere uluslararası eşya taşımacılığı hem ticari hem de bireysel faaliyetler açısından artmıştır. Uluslararası mobilya gönderimi özellikle Türkiye’den alışveriş yaparak Almanya’ya eşyalarını ulaştırmak isteyenler için kurumsal firmamızdan güvenle destek alabilirler.

Günümüzde artan uluslararası nakliye faaliyetleri, pandemi döneminde yaşanan aksamalar sonrasında çok daha yoğun bir şekilde gerçekleştirilmeye başlamıştır. Ekşioğlu Lojistik adıyla yıllardır nakliye sektöründe gösterdiğimiz profesyonel nakliye hizmetleri sadece işletmeler ve kişiler için mobilya gönderimini kapsamaz. Aynı zamanda evden eve nakliye ve işyeri nakliyesine ilişkin de ihtiyaç duyulan her alanda sizlere hizmet sunmaktadır.

Uluslararası Mobilya Nakliye Firması

Uluslararası eşya taşıması gerçekleştirme konusunda; resmi otoritelerden alınmış sertifika ve onaylı belgelere sahip, geniş araç filosu ve nakliye teknolojileri kullanan, kurumsal hizmet politikalarıyla faaliyet gösteren firmaların tercih edilmesi gerekir. Herhangi bir nakliye firması ile çalışmadan önce ister uluslararası ister yerel bir nakliye şirketi olsun fark etmeksizin bu unsurlar son derece önemlidir.

Uluslararası güvenilir nakliye şirketi olmanın temel kriterleri olan bu unsurların hepsine sahip firmamız sizin nakliye çözümleri üretmektedir. Mobilya gönderiminden evden eve taşımacılığa, şirket nakliyesinde Almanya şehirlerarası ve şehir içi nakliye hizmetlerine kadar sayısız alanda nakliyeye ilişkin her konuda profesyonel destek sunulur.

Yurtdışına Mobilya Gönderen Firmalar

Ekşioğlu Lojistik güvencesi uluslararası nakliye sektöründe, özellikle Türkiye ve Avrupa arasında yürütülen pek çok taşımacılık faaliyetleri için öne çıkmaktadır. Firmamızı öne çıkaran temel unsur ise kurumsal hizmet politikaları ile uygun fiyat ile yıllardır sağladığı nakliye çözümlerinden kaynaklanır. Uluslararası parça eşya taşıma şirketi mobilya gönderimi için tercih edilecek hizmet türlerinden biri olarak öne çıkar. Bu hizmet sayesinde işletmeler ve kişiler için sunduğumuz en iyi çözüm önerileri ile eşyaların yeni adresine güvenilir şekilde ulaştırılmasını sağlar.

Yurtdışına Mobilya Gönderme Fiyatları

Herhangi bir mobilya mağazasından ürün satın alan ve eşyaların farklı bir ülkeye gönderilmesini talep eden kişiler için firmamız profesyonel destek sağlar. Uluslararası mobilya gönderimi konusunda uzman şirketimiz, nakliyeye ait tüm ihtiyaçlarda müşteri odaklı, kuramsal ve profesyonel faaliyet yürütmektedir.

TALEP BIRAKIN

×

MERHABA!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek

Uluslararası Evden Eve Nakliyat/h1>