Almanya’da yaşamak, yaşamını orada devam ettirmek herkesin hayalleri arasında yer almaktadır. Fakat bunun yanı sıra bir de Almanya’da yaşayıp Türkiye’ye iş amaçlı taşınmak isteyen ya da Türk olup uzun yıllar boyu Almanya’da yaşadıktan sonra Tekrar memleketine dönmek isteyen birçok insan da bulunmaktadır. Böylesi bir durumda temelli olarak Türkiye’ye göç edecek kişinin Almanya’da Türkiye’ye evden eve nakliyat işlemini gerçekleştirmesi gerekir. Bu

Biz şirket olarak, Almanya’da ki evinizden Türkiye’ye götürmek istediğiniz bütün eşyaları son derece titiz bir şekilde paketliyor, araçlarımıza yüklüyor ve yine teslim edilecek olan eşyaları tıpkı ilk teslim aldığımız an ki gibi Türkiye’de ki evinize getiriyoruz. Bu işlem tek başınıza sizin için ne kadar zor da olsa, bize müracaat ettiğiniz takdirde bu işlemler sizler içi son derece kolaylaşıyor ve sizler sadece uçak biletinizi alıp Türkiye’ye gitmekten başka bir şey yapmıyorsunuz.

Almanya Türkiye Evden Eve Nakliyat

Aynı ülkenin içinde farklı şehirlere taşınmak, farklı bir ülkeye taşınmaya göre çok daha kolaydır. Özellikle de uzun yıllar boyunca Almanya’da yaşadıktan sonra Almanya’dan Türkiye’ye evden eve nakliyat işlemi bireysel olarak son derece zor hatta imkansızdır. Fakat şirketimiz bu durumu tam tersine çevirerek sizler için eşyalarını taşıyor ve oldukça kolay bir şekilde ülkeler arası eşya taşıma işinizi yapıyoruz. Eşya taşıma sürecinden önce ise sizlerin bu konu hakkındaki haklarınızı bilmeniz son derece önemli bir durumdur.

Eşyalarınızın uluslararası taşıma işlemini başlatmadan önce her ülkenin belirlediği bazı protokoller bulunur ve o protokollerin yerine getirilmesi gerekir.  Aksi halde taşınmak istenen eşyaların taşınma işlemi başlatılamaz. Yapılması gereken ilk şey, Almanya’da ki Türkiye konsolosluğuna giderek bu eşyaların taşınması ile ilgili başvuruyu yapmak ve Türkiye konsolosluğunun yerine getirmenizi istediği protokolleri tek tek yerine getirmeye başlamanız olacaktır. Bu işlem öncelikle taşınmak istenen eşyaların eşyanın tanımı, adeti ve fiyatı ile oluşturulan bir listenin Türkiye konsolosluğuna teslim edilmesi ve konsolosluk tarafından incelenmesi ile başlar.

Almanya’dan Türkiye’ye Eşya Taşıma

Uzun yıllardır ülkeler arası nakliyat işini yapan firmamızla sizlerin içini rahat ettirmek için çabalıyoruz. Son derece profesyonel ekibimiz ve deneyimli iş gücümüz sayesinde sizler için oldukça titiz bir şekilde çalışıyoruz. Almanya’dan Türkiye’ye evden eve nakliyat işlemine karar vermeniz yeterli! Bütün hukuki işlemlerinizi halledip firmamızı tercih etmeniz durumunda, evinize gelip eşyalarınızı son derece titiz bir şekilde paketleyerek araçlarımıza yüklüyor ve oldukça profesyonel ekibimiz ile Türkiye’de ki yeni evinize ilk teslim aldığımız an da olduğu haliyle sizlere teslim ediyoruz. Bu sayede sizler de eşya taşıma derdinden kurtulmuş ve sadece bir uçağa binerek rahatça yeni evinize gitmiş oluyorsunuz.

Almanya – Türkiye Ev Taşıma Süreci

Bir önceki başlıkta da bahsettiğimiz üzere, öncelikle sizlerin Türkiye konsolosluğuna bazı raporları sunmanız gerekiyor. Bu raporlar genellikle her ülkenin konsolosluğunda değişiklik gösteriyor fakat temel birkaç belgesi kimlik bilgileri ve taşınacak olan eşyaların detaylı listesi şeklinde olabiliyor. Bu başvurunun sonrasında ise konsolosluğun yerine getirmeniz için size sunduğu bazı prosedürler olacaktır. Bu prosedürleri yerine getirip, izin belgelerini aldığınız andan itibaren ise son derece kolay bir süreç başlıyor olacak. Bu süreçte izin belgelerini bize teslim etmeniz yeterli olacak sonraki süreçte gümrük işlemlerinin tamamını firma olarak bizler halletmekteyiz. Sonuç olarak ise eşyalarınız sizlere son derece kolay bir şekilde ulaşacaktır.

7 Comments

 • Efe Uzer
  Posted 13 Mayıs 2021 18:47 0Likes

  180×200 Yatak
  2 Döşek
  2 Komidin

 • Muhittin Aydogan
  Posted 25 Mayıs 2021 19:02 0Likes

  Koliler seklinde sahsi giyecekler ve mutfak esyalarimiz, elektrikli kücük ev aletleri

 • Ümit Ertem
  Posted 27 Mayıs 2021 22:07 0Likes

  Şahsi giyecekler, mutfak eşyaları ve küçük ev aletleri, koliler şeklinde paketlenmiş durumda. Ludwigsburgdan Ankaraya gelecek. Bununla ilgili prosedür ve fiyat bilgisi almak istiyorum.

 • SAİT SEYDA
  Posted 8 Mart 2022 11:12 0Likes

  -ÇAMAŞIR MAKİNASI,KURUTMA MAKİNASI,BUZDOLABI, 55″ TELEVİZYON VE BULAŞIK MAKİNASI.
  -1 TANE 3’LÜ KOLTUK,1 TANE 2Lİ KOLTUK 1 TANE BENJER.
  -6 KİŞİLİK YEMEK MASASI VE SANDALYELERİ.
  -ÇİFT KİŞİLİK YATAK VE KARYOLASI.
  -3 KAPAKLI DOLAP.
  -ORTA BOY 20 TANE KOLİ.
  istanbul Avcılar’dan Düsseldorf’a evimi taşıyacağım. Fiyat teklifi alabilir miyiz ?

 • Helena Tan
  Posted 28 Mart 2022 20:12 0Likes

  Merhaba,

  Bielefeld Almanya’dan Antalyaya en yakın zaman için

  -10 adet koli (orta boy) (tencere, tabak, mutfak esyasi)
  -calisma masa ve sandalye
  -180×200 bazasiz yatak
  -tv 55lik
  -orta Sehpa
  -çamaşır makine (belki)

  Fiyat bilgisi alabilirmiyiz

 • Seylan Avşar
  Posted 19 Nisan 2022 17:49 0Likes

  Ankara’dan Stutgart’a eşya gönderimi yapmak istiyoruz.

  4 adet büyük boy hurç (yorgan-yastık), 2 orta boy kutu mutfak malzemeleri, 3 adet büyük hurç kıyafet

 • ayhan özdemir
  Posted 20 Nisan 2022 12:33 0Likes

  ben almanya bielefelden Sakarya (Akyaziya)ev esyasi (1xmutfak) yollamak istiyorum acaba gerekli olan seyler ve maliyeti acaba ne olur

TALEP BIRAKIN

×

MERHABA!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek