Sıkça Sorulan Sorular

Ekşioğlu Lojistik ve çalışanlarına Uluslararası taşımacılık konusunda merak ettiğiniz sorular ve cevapları;

Uluslararası Ev Taşıma Fiyatlandırması Nasıl Yapılır?

Uluslararası ev taşıma işlemleri öncesinde sizlere en uygun fiyat teklifini verebilmek için ücretsiz ekspertiz sağlıyoruz. Eşyalarınızın metreküp hesaplanması, gideceği şehirler arası mesafe, kara, deniz, hava taşıma yönteminin belirlenmesi, eşyaların sigorta bedeli gibi bir çok etken fiyatların en doğru ve en uygun şekilde belirlenmesi ile sizlere yazılı olarak sunulmakta.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetiniz Var Mı?

Uluslararası taşınma işlerinizde sizlere ücretsiz keşif ve ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda fiyat teklifi ve iş planı için sizlere yurt dışı ev taşıma için en doğru teklifi iletmekteyiz.

Türkiye'den Yurt Dışına Taşınma İşlemlerinde Gümrük Vergisi Çıkar Mı?

12 aydan az sürede yaşadığınızı belgelemeniz durumunda, Cenevre kanuna göre ev eşyalarınızı yurt dışında istediğiniz ülkeye gümrük vergisi olmadan götürebilirsiniz. Sıfır ve yeni ürünlerinizde eşyanın cinsine, türüne göre vergilendirme oluşabilir.

Uluslararası Taşımacılık İçin Gerekli Belgelere Sahip Misiniz?

Ekşioğlu Lojistik firmamız, Uluslararası evden eve nakliyat sektöründe karayolu, deniz yolu ve hava yolunda faaliyet göstermeye yönelik bütün yetki belgelerine sahiptir. Firmamız sektör içerisinde her zaman kontrollü ve deneyimli hareket ederek, profesyonel hizmetler sunan şirketler arasındaki yerini almıştır.

×

MERHABA!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek

Uluslararası Evden Eve Nakliyat/h1>