Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası zati eşya taşımacılığı kişisel eşya adı altında uluslararası eşya taşıma hukukuna uygun bir şekilde zati eşya sınıfına giren ürünlerin gümrük vergisinin ödenmeden taşıma imkânına sahip olunmasına denir. Uluslararası gümrük işlemlerinde, eşyaların özelliğine göre değişen gümrük vergisi ve ücretleri göndericiden kesilmektedir, ancak ticari amaca yönelik olmayan eşya gönderimlerinde ise bu vergiler ve kesintiler olmadan ‘kişisel eşya’ adı altında uluslararası eşya taşıma hukukuna uygun zati eşya taşımacılığı olarak adlandırılır. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin tercih edebileceği firmaların bu gönderiyi taşıma yetkisine sahip olması gerekir. İhtiyaç olan belgelerin bulundurulması halinde bu firmalara güvenle eşyalarınızı emanet ederek uluslararası zati eşya taşımacılığı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası zati eşya taşımacılığı hangi ülkeye yapılacaksa o ülkenin, sizden istediği tüm belgelerin bulunması dâhilinde birer kopya ve nüshası firmaya teslim edilir. Kurumsal hizmet anlayışı ile sunulan uluslararası zati eşya taşımacılığı hizmetinden böylelikle yararlanılabilir. Ciddi bir deneyim ve özveri isteyen bu hizmet uzman ekipler tarafından kusursuz bir şekilde sunulmalıdır. Yurtdışı zati eşya taşımacılığında hizmet veren firmalar taşımacılık konusunda detaylı ve titiz bir çalışma sürdürmelidir.  Taşınacak eşyanın miktarı ve özelliğine göre çalışmalar yapan ekipler sorunsuz bir şekilde ülkeye veya adrese taşımayı gerçekleştirmelidir. Uygun taşıma modellerinin ve paketleme sisteminin kusursuz bir çalışma gösterilerek yapılması gerekir.

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uluslararası zati eşya taşımacılığı yapılırken son derece titiz bir hizmet çalışması, bilgilerini eksiksiz şekilde tamamlanması olsun gerekse eşyaların kusursuz şekilde yeni adresine ulaştırılması olsun tüm konunun sorunsuzca halledilmesi gerekir. Eşya taşımacılığı konusunda deneyimli ekiplerin birinci sınıf hizmetler vererek özverili bir şekilde çalışması gerekir. Zati eşya taşımacılığında gerekli olan belgeler şöyledir;
•    CMR anlaşması ile ilgili belgenin kopyasının olması
•    Eşyanın gideceği ülkeden eşya sahibine ait ülkenin verdiği oturma izin belgesinin olması
•    Eşyanın gideceği ülke tarafından istenen ek belgelerinin tamamlanmış olması
•    Tüm bu belgeleri eksiksiz şekilde tamamlanması
Tüm bunlara ek olarak müşterilere kurumsal hızlı taşımacılık hizmeti sunularak en kısa sürede zati eşya taşımacılığı hizmetinden yararlandırılması. Fiyat ve kaliteli uluslararası zati eşya taşımacılığı hizmeti veren firmalar şahsi eşyaları özveriyle taşımalıdır.

TALEP BIRAKIN

Uluslararası Evden Eve Nakliyat/h1>