Neredeyse bütün insanlar bir Avrupa ülkesinde yaşamanın hayallerini kurar ve bu hayalini gerçekleştirmek için çok uzun uğraşlar verir. Bu hayallerini gerçekleştiren insanlar ise arkalarında maddi ve manevi birçok eşyasını bırakmak zorunda kalır. Arkasında maddi ya da manevi değeri olan eşyalarını bırakmayan insanlar için ise firmamız var gücüyle çalışıyor. Oldukça profesyonel ekibimizle eşyalarınızı son derece titiz bir şekilde Avusturya’da ki istediğiniz her yere hiç zarar vermeden teslim ediyoruz. Bu sayede sizler de gümrük işleri ile uğraşmaktan kurtuluyor ve içiniz rahat bir şekilde Avusturya’ya gidiyorsunuz. Tek yapmanız gereken şey Avusturya konsolosluğuna başvurarak gerekli izinleri almak, bundan sonraki süreçte yaşanacak olan her şeyi firma olarak bizler üstleniyor ve sizleri mutlu etmek ve bize olan güveninizi sarsmamak için son derece titiz bir şekilde çalışıyoruz. Oldukça profesyonel ekspertiz ekibimiz ile taşımak istediğiniz eşyaları inceliyor ve sizler için Türkiye’den Avusturya’ya eşya taşıma fiyatını çıkarıyor ve sunuyoruz.

Avusturya’ya Eşya Taşıma

Bir ülkeden farklı bir ülkeye taşınmak son derece zor bir iş, öylece uçağa binip gitmek yeterli olmuyor. İnsanın arkasında bıraktığı eşyalar hayatını tanımlıyor. Bizler de sizlerin hayatlarınızı tanımlayan ve bu hayatınızı oluşturan eşyaları son derece uygun fiyatlarla Avusturya’ya taşıyoruz. Öncelikle bu taşınma sürecinde sizlerin haklarınızı bilmeniz ve doğru şekilde uygulayabilmeniz son derece önemli bir durumdur. Haklarınızı doğru bir şekilde uygulayamamanız demek taşınmasını istediğiniz eşyaların taşınma süreçlerini son derece olumsuz bir şekilde etkileyecektir. Bu gibi durumlarda öncelikle götürmek istediğiniz eşyaları tam olarak tespit etmeniz ve bu eşyaların detaylı bir raporunu çıkarmanız gerekir.

Bu rapor hem Türkiye’den Avusturya’ya eşya taşıma fiyatlarını öğrenmenizi sağlar. Hem de başvurmanız gereken Avusturya konsolosluğu tarafından bu rapor sizden istenecektir. Bu rapor sayesinde eşyalarınızın gümrükten geçmesini ve Avusturya’ya ulaşmasını sağlayacak olan izinleri alır ve bu izinler sonucunda ise eşyalarınızın taşınma sürecini başlatmış olursunuz. İzin belgelerini firmamıza teslim ederek, siz sadece uçağa binip Avusturya’ya doğru yola çıkacaksınız. Geriye kalan gümrük işlerini içeren prosedürleri ise bizler firma olarak üstlenmekteyiz.

Avusturya’ya Eşya Gönderme

Yurt içinde farklı bir şehre taşınmak, farklı bir ülkeye taşınmaya nazaran daha kolaydır. Bu sebeple firmamız sizler için bu süreci son derece hızlı ve kolay bir şekilde hallediyor. Arkanızda bırakmak istemediğiniz maddi ve manevi değeri son derece yüksek eşyalarınızı gerekli izinler alındıktan sonra oldukça profesyonel ekibimiz ile birlikte evinizden alıyor ve Avusturya’da ki yeni evinize teslim ediyoruz. Bu süreçteki bütün gümrük ve buna benzer işleri de firma olarak biz üstleniyoruz. Size de sadece gerekli izinleri almak ve bu izinler ile birlikte firmamıza yetki vermek kalıyor. Türkiye’den Avusturya’ya eşya taşıma fiyatlarını ise firmamıza vereceğiniz eşyaların detaylarının anlatıldığı rapordan çıkarıyoruz.

Türkiye – Avusturya Eşya Taşıma Süreci

Eşya taşıma süreci ise her ülkede değişiklik gösterebilir. Yerine getirilmesi gereken bazı prosedürler vardır ve bu prosedürler her ülkede farklılık gösterebilir. Bununla birlikte ise, bazı temel prosedürler vardır. Örneğin, Avusturya’ya eşyalarınızı taşımak için öncelikle Avusturya konsolosluğuna kimlik bilgileriniz ve götürmek istediğiniz eşyaların detaylı bir raporunu sunmanız gerekir. Bu raporla birlikte konsolosluk götürmek istediğiniz eşyaları ve eşyaların değerlerini ölçerek, hangi eşyalarını götürmeniz gerektiğine karar verir. Genellikle ticari amaç güden eşyaların götürülmesi yasaktır. Bu süreçte onay aldıktan ve izin belgelerini teslim aldıktan sonra bu eşyaların raporları ve izin belgelerini firmamıza teslim etmeniz yeterli olacaktır.

TALEP BIRAKIN

×

MERHABA!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek

Uluslararası Evden Eve Nakliyat/h1>