Türkiye’den Almanya’ya mobilya nakliyat fiyatlarının nasıl hesaplandığını ve nasıl bir hizmet alacağınız ve bu işlemler ile nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini içeriğimizden bulabilirsiniz.

Uluslararası eşya taşımanın yanında sıfır alınmış eşyaların nakliyesi de son yıllarda artmıştır. Bunun başlıca nedenlerinden biri Türkiye’de mobilyaların uygun fiyatta ve kalite açısından iyi olmasıdır. Ülkemizde mobilya üretimi diğer ülkelere göre oldukça gelişmiştir. Bundan dolayı ülke içinde satışı yapılan mobilya kadar da Avrupa’ya ihracat edilmektedir. Ülkemizden Yurtdışına mobilya gönderimi zaman ilerledikçe yaygın hale gelmektedir. Avrupa’nın birçok ülkesine kolay bir şekilde mobilya gönderimi sağlanmaktadır.

Son zamanlarda Almanya’ya yapılan göçlerin artması sebebiyle ülkemizden yurtdışına mobilya satışı oldukça artmıştır. Türkiye’den Almanya’ya mobilya nakliyat fiyatları Türkiye’ye göre daha yüksektir. Ayrıca Euro’nun ülkemizde yüksek olması sebebiyle de Almanya’da yaşayan Türkler eşyalarını buradan satın almaktadır. Almanya’ya en iyi şekilde mobilya gönderimi yapan firmamız uzun yıllardır hem kalitesi ile hem de tecrübesi ile hizmetine devam etmektedir.

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Nakliyatında Uygulanacak Hükümler

  • Taşıması yapılacak ürünün eşya olması gerekmektedir.
  • Taşıma CMR’de yer alan belirlenmiş araçlarla yapılmalıdır.
  • Taşıyıcı tarafından eşyanın alındığı yer ile teslimin gerçekleştirileceği yerin 2 farklı devlet sınırları içerisinde yer almalı ve bu devletlerden en az birisinin CMR’ye taraf olması gerekmektedir.
  • Ücret karşılığında yapılmış taşımanın sözleşmesi olmalıdır.

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor?

Yurtdışına eşya taşıyacağınız zaman internet üzerinden bir araştırma yaptığınızda net bir fiyat bulamayabilirsiniz. Bunun nedeni eşyanın sadece nereden alınıp nereye bırakılacağı yere kadar birçok masraf çıkmasıdır. Örnek olarak sigorta masrafları, otoban geçişlerinde ödenen ücretler, gümrük vergilerinin maliyeti tam belli olmadığından dolayı net bir fiyat başta verilemez. Ayrıca bazı gümrük kanunlarına göre ek vergi alınabilir. Bu nedenle de ödeyeceğiniz tutar artabilmektedir.

Eğer kaliteli bir hizmet istiyorsanız bizi seçmeniz dahilinde götüreceğiniz eşyaları m3 bazında hesaplayarak size bir  uygun fiyat veririz. Bu fiyatlandırma eşyanın alınacağı ve teslim edileceği lokasyona göre değişir. Ayrıca eşyaların monte de-monte ücretleri de olabilir. Avrupa ülkelerinden birine taşınmak isteyen birey için ortalama 2000-3000 Euro tutarında bir miktar belirlenmesi olasıdır. Sizlere sunmuş olduğumuz Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Nakliyat hizmetimizde uygun fiyat sunuyoruz. Müşterilerimizin fiyatlarımızdan memnun kalması bizim için önemlidir.

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Nakliyat Ücretleri

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Taşıma Ücret tablosu aşağıda belirtildiği üzere fiyat değişikliği olabilmektedir. Eşyalarınızın kapladığı alan (m3) hesabı ve gideceği mesafeye göre fiyat değişikliği olabilmektedir. Mobilyanızın hacmine göre ücretler değişmektedir.

Almanya Mobilya Taşıma Fiyatları Almanya Mobilya Nakliyat Ücretleri Fiyat Aralığı
10 m³ Altı Mobilya Taşıma Fiyatı 800 € 1.300 €
15 m³ Mobilya Taşıma Fiyatı 2.000 € 3.000 €
25 m³ Mobilya Taşıma Fiyatı 3.500 € 4.000 €
35 m³ Mobilya Taşıma Fiyatı 4.900 € 5.200 €
45 m³ ve üzeri Mobilya Taşıma Fiyatı 6.500 €
Özel Fiyat Alınız.

Türkiye’den Almanya’ Mobilya Nakliyat Ücretleri listesi (Tahmini ortalama fiyatlardır. Net fiyat bilgisi için ücret teklifi alınız.)

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Nakliyatı İçin Yapılması Gerekenler

  • Eşya listesi
  • Konsolosluktan alınmış ikametgâh belgesi
  • Pasaportunuzun fotokopisi
  • Nüfus cüzdanınızın fotokopisi
  • Almanya’da yaşıyor olduğunuzun kanıtı olan oturum izinlerine ait belgeler
  • Gümrükleme için gerekli vekaletname

Almanya veya  herhangi bir Avrupa ülkesine taşınma fiyatları veya uluslararası ev taşıma hakkında merak ettiğiniz herhangi bir şey varsa aşağıda talep bırakın butonuna basarak talep bırakabilirsiniz, çok kısa bir süre içerisinde mail adresinize sorunuzla ilgili ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi iletiyoruz. Yurtdışı eşya taşıma fiyatları sayfamızı ziyaret ederek nakliye ücretlerinin nasıl hesaplandığını öğrenebilirsiniz.

TALEP BIRAKIN

×

MERHABA!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek

Uluslararası Evden Eve Nakliyat/h1>