Yurt dışında yaşamak, yaşamının geri kalanını Avrupa ülkelerinde geçirmek her insanın hayalleri arasında yer alır. Yurt dışına taşınmayı her insan mutlaka hayatının bir anında düşünmüştür. Bu düşünceyi uygulayan ve uygulayamayan birçok insan vardır. Bu düşünceyi uygulamayı gerçekten isteyenler için ise yurt dışına taşınmak için gereken bazı şeyler vardır. Yurt dışına taşınmak isteyen kişinin öncelikle düşünmesi gereken şey yanında eşyalarını götürüp götürmeyeceğidir. Eğer götürmeyecekse zaten işlemleri son derece basittir. Bazı kimlik bilgileri ile vize aldıktan sonra uçak biletini de edinerek en kısa zamanda yurt dışı macerasına başlayabilir. Bunun haricinde bir de yanında eşyalarını götürmek isteyen insanlar da son derece fazladır. Bu insanlara göre eşyalar hatıralardır ve hatıralarını yanlarından ayırmayı asla istemezler. Bunun sonucunda ise eşyalarını yanlarında yeni taşınacak oldukları ülkeye götürmek isterler fakat burada bir sorun ortaya çıkar ülkeler taşınma süreçlerinde gerekli izinler alınmadığı takdirde sınırlarından sadece ve sadece kişisel eşyaların geçmesine izin verir.

Yurt Dışına Taşınmak İçin Gereken Evraklar Nelerdir?

  1. Pasaport ve kimlik fotokopisi (önlü arkalı)
  2. Gümrükleme işlemleri için noter tasdikli vekaletname
  3. İkametgah belgesi (Nüfus müdürlüğünden ya da yurtdışında ise konsolosluktan almalısınız.)
  4. Yurt dışına gönderilecek eşyaların listesi hazırlanmalı.
  5. Tarihçeli yerleşim yeri belgesi.
  6. Adli sicil kaydı
  7. Yurt dışı ikametgah belgesi (oturma izni)

Yurt Dışına Taşınmak İçin Ne Gerekli?

Yıllardır bu sektörde önce firma olarak ticari hayatını devam ettiren firmamız, ticari beklentisinden çok sizlerin beklentilerini karşılamak adına çalışır. Sizlerin eşyalarınızın son derece temiz ve titiz bir şekilde istediğiniz ülkeye teslim edilmesi adına elimizden gelenin en iyisini yapmak için an ve an çalışmaktayız. Sizlerin ise firmamıza güvenmeniz yeterli, bizler bu sektörün öncü firmalarından birisi olarak sizlerin bize olan güvenini yıllardır asla ama asla boşa çıkarmadık ve çıkarmamak adına son derece titiz bir şekilde oldukça büyük bir özveri ile çalışmaya devam ediyoruz. Yurt dışına taşınmak için gerekenler genellikle bellidir.

Fakat eşyalarını da yanında götürmek isteyen insanlar için farklılık gösteren bazı prosedürler bulunur; Yurt dışına eşyalı bir şekilde taşınmak isteyen insanların öncelikle götürmek istedikleri eşyaların ayrıntılı bir listesinin yapılması gerekir. Bu liste hem sizlere firmamız tarafından son derece uygun fiyatlar çıkarmak hem de gideceğiniz ülkenin konsolosluğundan alacağınız izin belgeleri için gereklidir. İlgili konsolosluklar bu listeleri inceleyerek sizlere hangi eşyaları götürüp götüremeyeceğiniz konusunda uyarır ve buna göre de size bazı izin belgeleri verir bu izin belgeleri ise firmamız için son derece önemlidir. Çünkü bu izin belgeleri eşyalarınız taşınırken geçilecek olan gümrüklerde kullanılmaktadır.

Uluslararası Eşya Taşıma

Bazı insanlar eşyaları ile birlikte giderken bazı insanlar ise eşyalarının kendisinden sonra gittiği yerde olmasını ister bu gibi durumlarda eşya gönderme işlemi kullanılır. Eşyalar gerekli izinler dahilinde son derece titiz bir şekilde paketlenir ve araçlara yüklenir. Bundan sonrasında ise yapılan tek şey eşyaların yola çıkmasıdır. Firma olarak bizlere onay verdiğiniz andan itibaren eşyalarınız tam gaz yola çıkar ve olabilecek en kısa zamanda sizlere ulaştırılmak için uzun uğraşlar verilir. Bu uğraşlar sonucunda ise bu eşyalar sizlere tıpkı bıraktığınız andaki güzellikleri ve hatıraları ile ulaştırılır.

Yurt Dışına Taşınma Süreci

Taşınma sürecine bakacak olursak, Yurt dışına taşınmak için gereken her şeyi yaptıktan sonrası son derece kolaydır. Yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanıp eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden sizlere ulaşmasını beklemektir. Firma olarak bizler son derece profesyonel ekiplerimiz ile birlikte eşyalarınızı istediğiniz yerden son derece titiz bir şekilde paketleyerek araçlara yüklüyor ve oldukça hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu sayede sizler ise bu eşyaların yokluğunu dahi hissetmeden bu eşyalar sizlere ulaşmış hatta yeni taşındığınız eve yerleştirilmiş ve kullanılmaya başlanmış bile olabiliyor. Bu işlemleri bu kadar özgüvenli ve hızlı yapmamızın sebebi ise sizsiniz siz bize güvendikçe bizde firma olarak sizlerin güvenini boşa çıkarmamak adına özverili bir şekilde çalışıyoruz.

TALEP BIRAKIN

×

MERHABA!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek

Uluslararası Evden Eve Nakliyat/h1>