Almanya’dan sonra Türklerin sıklıkla tercih etti ülke olan Belçika, ülkemizden çok fazla göç almış durumdadır. Ancak Belçika’da mobilya fiyatlarının diğer Avrupa ülkelerine nazaran daha yüksek olması sebebiyle orada yaşayan Türkler, genellikle mobilyalarını ülkemizden almaktadır. Aynı zamanda Euro’nun ülkemizde yüksek olması da Türkiye’den mobilya almayı daha mantıklı kılmıştır. Firma olarak kaliteli bir şekilde yaptığımız Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Getirmek müşterilerimiz için gayet kolay bir işlem haline getirdik..

Nakliye konusunda firmamızı seçmeniz dahilinde sadece Belçika değil diğer tüm ülkelere prosedürlere ve mevzuatlara uygun nakliye işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bütçenize ve eşyalarınıza iyi hizmet veriyor olmamız sebebiyle mobilya gönderimlerinizi ve taşınma işlemlerinizi kaliteli, hızlı ve sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz. Uzun yıllardır yaptığımız bu işte tecrübe kazandık. Bu tecrübemiz ile hizmetimizi severek yapıyoruz. Hizmetimiz ile müşterimize güven ve kalite sunuyoruz.

Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Getirme Ücretleri Ne Kadar?

Yurtdışına eşya taşıyacağınız zaman internet üzerinden bir araştırma yaptığınızda net bir fiyat bulamayabilirsiniz. Bunun nedeni eşyanın sadece alınıp bırakılacağı yere kadar birçok yere para ödenmesidir. Örnek olarak sigorta masrafları, otoban geçişlerinde ödenen ücretler, gümrük vergilerinin fiyatları tam belli olmadığından dolayı net bir fiyat başlangıçta verilemez. Ayrıca bazı gümrük mevzuatlarına göre ek vergi alınabilir. Bu sebeple de ödeyeceğiniz tutar artacaktır.

Eğer kaliteli bir hizmet istiyorsanız bizi seçmeniz dahilinde götüreceğiniz eşyaları m3 üzerinden hesaplayarak size bir fiyat veririz. Bu fiyatlandırma eşyanın alınacağı ve teslim edileceği konuma göre değişir. Ayrıca eşyaların sökme-kurma ücretleri de olabilir. Avrupa ülkelerinden birine taşınmak isteyen bir kişi için ortalama 2000-3000 Euro tutarında bir miktar belirlenmesi olasıdır. Sizlere sunmuş olduğumuz Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Getirmek hizmetimizde uygun fiyat sunuyoruz. Müşterilerimizin fiyatlarımızdan memnun kalması bizim için önemlidir.

Belçika’nın Avrupa’da olması sebebiyle gümrük vergileriniz daha uygun fiyata denk gelecektir. Belçika’ya göndereceğiniz zati eşyalar eğer kullanılmış, daha önceden size aitse eğer daha uygun bir fiyat biçilmesi mümkündür. Çünkü bazı durumda kullanılmış zati eşyaların taşınması halinde gümrükten vergi alınmıyor. Mobilyaları taşıma esnasındaki tüm belgeleri elimizde bulundurularak herhangi bir sorunun oluşmasını ölüyoruz

Türkiye’den Belçika’ya bir eşya sipariş ettiğiniz zaman gümrük vergileri satın almış olduğunuz eşyanın fiyatına, boyutuna, ağırlığına göre değişerek ortalama 150-300 Euro gümrük mevzuatlarına uygun bir biçimde para ödemeniz gerekiyor. Önceden gerekli tüm işlemleri yaparak taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yurtdışına mobilya gönderme fiyatları tüm Avrupa ülkesi için aşağı yukarı aynı fiyattır.

Belçika’ya Mobilya Getirmek İçin Gerekli Evrak ve Gümrük İşlemleri

Gümrük işlemi için sahip olmanız gereken bazı belgeler aşağıdadır:

  • Eşya listesi
  • Konsolosluktan alınmış ikametgâh belgesi
  • Pasaportunuzun fotokopisi
  • Nüfus cüzdanınızın fotokopisi
  • Belçika’da yaşıyor olduğunuzun kanıtı olan oturum izinlerine ait belgeler
  • Gümrükleme için gerekli vekaletname

Bir firmadan aldığınız ürünleri Belçika’ya taşıtmak istiyorsanız öncelikle ihracat beyannamesi düzenlenmesi gerekiyor. Bu beyannameler gümrükten geçirilmek için kullanılmaktadır. Beyannameniz gümrük mallarının nakliyesi ile mühürlenir. Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Getirmek işlemi sırasında herhangi bir güvenlik sorunu ile karşılaşmamanız adına gereken tüm önlemleri alıyoruz. Mobilyaları hızlı ve güvenli bir şekilde Belçika’ya ulaştırıyoruz.

Belçika’ya gidene kadar geçilen hiçbir ülkede bu mühür açılamaz. Bu beyanname taşınacağı ülkeye vardığında basılan mühürün açılması gerekir. Mühürün açılması için öncelikle Türkiye’de açılan beyan kapatılmalıdır. İhracat için almış olduğunuz beyannamenin yurtdışı gümrüğüne vekalet vererek kapatılması gerekiyor İşlem için de bir miktar gümrük ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Bu kapatma işlemi için de yaklaşık 150-200 Euro ödemeniz gerekmektedir. En uygun fiyatlarla Belçika’ya Mobilya Gönderimi hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Nasıl Gönderimi Nasıl Yapılır?
Profesyonel nakliyat ekibi ve teknolojik araçlar ile EKŞİOĞLU Lojistik farkı ile yapılır.
Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Gönderimi Kaç Gün Sürer?
Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Gönderimi yaklaşık olarak 10 gün sürer.
Belçika’ya Mobilya Göndermek İçin Neler Yapmalısınız?
Türkiye’den Belçika’ya mobilya göndermek için EKŞİOĞLU Lojistik ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

TALEP BIRAKIN

×

MERHABA!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek

Uluslararası Evden Eve Nakliyat/h1>