Yurt dışındaki refah seviyesi son derece yüksek ülkelerde yaşamak her insanın hayalleri arasında yer alır. Özellikle Almanya gibi Dünya’nın ekonomik olarak merkezi sayılan bir ülkede yaşamak, her insanın düşlerini süsleyen bir şeydir. Uzun yıllardır çeşitli sebeplerle birçok insan Türkiye’den Almanya’ya gitmiş ve yaşamını hala orada sürdürmektedir. Her ne kadar bir vize ve uçak bileti ile Almanya’ya gidebilirken, insanlar arkalarında bıraktıklarını düşünmeden edemez. Bu sebeple arkalarında özellikle kendileri için manevi değerleri olan eşyaları bırakmak istemez. Fakat birçok Avrupa ülkesi bu eşyaları gümrükten geçirmek için birçok prosedürün doğru bir şekilde yerine getirilmiş ve gerekli izinlerin alınmış olmasını ister. Bu sebeple birçok insanın da yanında götürmek istedikleri bu manevi değeri yüksek olan eşyalar arkalarında kalabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için firmamız uzun yıllardır sizlere hizmet vermekte ve İstanbul’dan Almanya’ya ev taşıma işlerini oldukça titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

İstanbul Almanya Evden Eve Nakliyat

Yurt içerisinde bir şehirden farklı bir şehre taşınmak, ev taşımak İstanbul’dan Almanya’ya ev taşıma daha kolaydır. Çünkü farklı bir ülkeye taşınmak oldukça meşakkatli bir olaydır. Fakat şirketimiz bütün profesyonelliği ile bu zorlu süreci atlatmanıza yardımcı olmak için var gücüyle çalışıyor. Bu süreçte öncelikle sizin bu konu hakkındaki haklarınızı bilmeniz oldukça önem arz ediyor, aksi halde yerine getirilmesinin zorunlu olduğu protokolleri yerine getirmekte zorlanmanız kaçınılmaz bir hal alacaktır. Bunun yerine haklarınızı bilmeniz ve bu haklarınızı doğru bir şekilde kullanarak yerine getirdiğiniz bütün protokoller mutlaka olumlu sonuçlanacak ve taşımak istediğiniz eşyalar için gerekli olan bütün izinleri çok kısa zamanda edinebileceksiniz.

Yapılması gereken ilk protokol ise Almanya konsolosluğuna gidip, Almanya’ya taşınmak ve taşınırken ise firmamız aracılığı ile eşyalarınızı da taşımak için bir başvuru yapmanızdır. Bu başvurunun sonuçlanmasının ardından önünüzde hiçbir engel kalmayacak ve en kısa zamanda firmamıza gelerek eşyalarınızın taşınma işleminin başlaması adına talimat vermeniz yeterli olacaktır.

İstanbul’dan Almanya’ya Eşya Taşıma

Yıllardır ulusal anlamda ev taşıma ve ulusal olarak evden eve nakliyat işlerini yapan firmamızla sizleri memnun etmek adına elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyor ve bunu başarıyoruz. Bu anlamda kendini son derece geliştirmiş ve oldukça profesyonel bir ekibe sahibiz. Eşyalarınızı evinizden son derece titiz bir şekilde paketleyerek alıyor ve İstanbul’dan Almanya’ya ev taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Sizler ise son derece içiniz rahat bir şekilde uçağınıza binerek herhangi bir eşya taşımak zorunda kalmaksızın, gümrükte birçok evrak işleri ile uğraşmaksızın Almanya’ya doğru yola çıkıyorsunuz.

İstanbul – Almanya Ev Taşıma Süreci

Almanya’ya taşınma kararını verdikten hemen sonra sizlerin ilgili konsolosluklara başvurması ve bu başvuru sürecinde ise taşınacak bütün eşyaların ayrıntılı listesinin ilgili konsolosluklara sunulması oldukça önemlidir. Bu sayede gümrükten geçiş esnasında konsolosluk onaylı olan bu eşya listesi sayesinde gümrükte hiçbir sorun olmadan eşyalarınız istediğiniz ülkeye geçiş sağlıyor. Başvurunuz onaylandıktan sonra ise yapmanız gereken başka hiçbir işlem kalmıyor. Firmamız ve sizler için gerekli olan izin belgelerini alarak, firmamıza gelmeniz ve konsolosluktan edinmiş olduğunuz izin belgelerini firmamıza teslim etmeniz gümrükten geçiş sırasındaki olası sorunlardan sizleri ve firmamızı azat ediyor. İzin belgelerinin alınmasından sonra yapılacak olan bütün gümrük işlemleri firmamıza aittir. Eşyalarınızın paketlenmesi araca yüklenmesi ve Almanya’ya getirilerek tekrar yeni evinize ilk teslim alındığı gibi teslim edilmesi işlemleri tamamen firmamıza aittir.

TALEP BIRAKIN

×

MERHABA!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek

Uluslararası Evden Eve Nakliyat/h1>