Almanya, Türk vatandaşları tarafından en çok tercih edilen ülkelerin başında gelmektedir. Bu nedenle Almanya’da ciddi bir Türk nüfusundan bahsedilebilir. Ayrıca günümüzde de birçok Türk vatandaşı Almanya’ya iş, ya da eğitim gibi amaçlarla gitmektedir. İşte tam olarak bu noktada insanlar, Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma hizmetlerine ihtiyaç duyuyor.

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma

Aslına baktığımız zaman Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma alanında hizmet vermekte olan birçok firmanın varlığından söz etmek mümkündür. Bu noktada dikkat edilmesi gereken şey firmanın uluslararası nakliyat için uygun araçlara ve ekipmanlara sahip olmasıdır. Aksi takdirde istenmeyen sonuçların ortaya çıkması, eşyalarınızın zarar görmesi olası bir durumdur. Ayrıca bu alanda hizmet veren birçok firma kurumsallaşmamış durumda olduğu için olası olumsuz durumların telafi edilmesi konusunda da bir takım güçlükler yaşanmaktadır. Almanya’ya ev taşıma hizmeti sunmakta olan firmamız alanında uzman ve deneyimli ekiplere sahiptir. Uzun yıllardır bu sektörde aktif olarak hizmet göstermekte olan firmamız uluslararası taşımacılık için gerekli tüm ekipmanlara sahip olup, firma bünyesindeki tüm araçlar söz konusu iş için uygundur.

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma Şirketi 

Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma esnasında gereken tüm prosedürler, firmamız tarafından büyük bir hassasiyetle takip edilmektedir. Bu prosedürler hakkında bilgi almak istiyorsanız bakanlığın resmi Almanya web sitesinde edineceğiz tüm bilgiler bulunmaktadır. Ekiplerimiz her şeyi en ince ayrıntılarına kadar düşünüp olumsuz durumlarla karşılaşmamanız için çabalar. Türkiye’den Almanya’ya ev nakliyesi yurt içerisinde ev taşımaya göre çok daha zorlu ve karmaşık bir iştir. Firmamız eşyalarınızın başına bir şey gelmemesi adına gereken tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde yerine getirir.

Eşyalarınız sağlam ve dayanıklı ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenir. Paketleme işlemleri esnasında özellikle de elektronik cihazlar ve cam eşyalar için çok daha titiz davranılıp, bu eşyalar daha farklı yöntemler kullanılarak paketlenir. Çünkü söz konusu eşyalar hasar almaya çok daha elverişlidir. Eşyaların taşınacağı araçların yeterli büyüklükte olmasına da özen gösterilir. Çünkü eşyaların üst üste konulması durumunda kırılma ya da zarar görme ihtimalleri de artmaktadır.

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma Hizmeti

Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma alanında hizmet veren çok sayıda firma vardır. Fakat ne yazık ki bu firmaların hepsi yeteri kadar kaliteli hizmet sunamamaktadır. Kurumsal bir anlayışla hareket eden firmamız paketlemeden, araca yüklemeye kadar tüm aşamalarda profesyonel ve titiz davranır. Ayrıca nakliyede kullanılan araçların sarsılmaması dolayısıyla eşyalara zarar vermemesi için de araçların bakımları günü gününe yapılır. Paketleme personelleri ve şoförler de deneyimli olup, araç şoförleri uzun yol için gereken belgelerin tamamına sahiptir. Böylelikle ev nakliyesi işlemlerinizi mümkün olan en güvenli şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca bunun için de Almanya nakliye çözümlerimiz bulunmaktadır.

  • Almanya’ya İş Sebebi İle Taşınma
  • Türkiye’den Almanya’ya Evlilik Nedeniyle Taşınma
  • Almanya’ya Çeyiz Eşyası Gönderme
  • Almanya’dan Türkiye’ye Temelli Dönüş İle Ev Taşıma

Türkiye’den Almanya’ya Ev Eşyası Taşımak

Türkiye’den Almanya’ ev taşıma hizmeti kapsamında evlerinizde yer alan tüm eşyalar taşınmaktadır. Evinizde bulunan buzdolabı, koltuk, mobilya ya da kanepeler; kısacası aklınıza gelen bütün eşyalar uygun şekilde paketlenir ve gerekli önlemler alınarak nakliyesi gerçekleştirilir. Ayrıca firmamız tarafından eşyalarınız için nakliye sigortası da yapılmaktadır. Bu durumda eşyaların başına bir şey gelmesi, kırılma ya da kaza gibi istenmeyen hallerde mağduriyetiniz sigorta yoluyla giderilecektir.

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma Fiyatları

Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma fiyatları için net bir rakam vermek doğru bir yaklaşım olmayacaktır. Ücretler; eşyanın Türkiye’den hangi şehirde alınıp Almanya’da hangi şehre götürüleceği, nakliye esnasında kullanılacak özel ekipmanlar ve eşyaların boyutu, sayısı gibi faktörler doğrultusunda hesaplanmaktadır. Örneğin; İstanbul’dan Berlin’e ev taşımanın ücretiyle Adana’dan Berlin’e ev taşıma ücreti aynı olmayacaktır. Bu noktada müşterilerimiz için mümkün olan en uygun fiyatları vermek için çabalamaktayız. İletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak, ev taşıma fiyatları hakkında daha net bir fiyat alabilirsiniz. Ekiplerimiz gidilecek mesafe, taşınacak eşya sayısı ya da boyutu gibi faktörler doğrultusunda en uygun fiyat tekliflerini yapacaktır.

Almanya Nakliye Fiyatları Almanya Ev Taşıma Fiyat Aralığı
1+1 Ev Taşıma Fiyatı 1.500 € 2.000 €
2+1 Ev Taşıma Fiyatı 2.000 € 2.500 €
3+1 Ev Taşıma Fiyatı 2.500 € 3.000 €
İş Yeri ve Ofis Taşıma Depolama Ücreti 2.000 € Özel Fiyat Alınız.

Yukarıda görmüş olduğunuz Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma Fiyat Listesi bulunmaktadır. Bu fiyatlar listede olduğu gibi değişkenlik gösterebilmektedir. Bunun sebebi ise sigorta masrafları, otoban geçişlerinde ödenen ücretler, gümrük vergilerinin maliyeti tam belli olmadığından dolayı net bir fiyat başta verilemez. Ayrıca bazı gümrük kanunlarına göre ek vergi alınabilir. Bu nedenle de ödeyeceğiniz tutar artabilmektedir. Farklı ülkelere evinizi nasıl taşıyacağınızı ve ne kadar fiyatlar olur vs. sorularınızın cevapları için Almanya’ya Eşyalarımı Nasıl Gönderebilirim adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

TALEP BIRAKIN

Uluslararası Evden Eve Nakliyat/h1>