TÜRKİYE’DEN ROMANYA’YA EV TAŞIMA

Ülkemizden başka ülkelere gidilebilmektedir. Yapılacak olan bu ikamet değişikliği ile taşınma süreci düşünülmeye başlanmaktadır. Ev eşyası taşımacılığı yorucu olduğu kadar dikkat ve özen gösteren bir iş olarak görülmektedir. Bu nedenle mutlaka kurumsal firmalarla iletişimde olmak her zaman için daha avantajlıdır.

Başlangıç olarak yasal prosedürler yerine getirilmelidir. Yasal prosedürlerin yerine getirilmesi aşamasında şirketimiz size yön veren konumunda olacaktır. Böylelikle sıkıntı yaşamadan atlatacağınız bir durum olacaktır. Bu konuda şirketimiz sizlerin memnuniyetine önem vererek, kurumsal olmanın ayrıcalıklarını yaşamanızı sağlayacaktır.

Kurumsal firma olmanın avantajlarını vurgulamamızın nedeni, sorun oluştuğunda daha pratik çözümlerin sunulabileceğidir. Türkiye’den Romanya’ya ev taşıma ile ilgili standartlara uygun çözümler sunulacaktır.

Taşıma işlemine karar verdiğiniz anda verilecek hizmet içerisinde sigortalı taşımacılık hizmeti de bulunmaktadır. Eşyalarınızın sigortalanması sonucunda, herhangi bir sorun yaşandığında ödemesi şirketimiz tarafından yapılacaktır. Böylelikle mağduriyetiniz ortadan kalkmış olacaktır.

Eşyalar Romanya’ya Nasıl Ulaştırılır?

Eşyalarınızın ulaştırılacağı adres bilgisi tam olarak firmaya iletilir. Firma evinizdeki eşyaları paketleme aşamasından sonra araca yüklemesini yapar. Kullanılacak olan araçlar, tamamen kapalı ve geniş depolama alanına sahip tırlar olmaktadır. Uluslararası taşımacılık, diğer taşımacılığa göre daha farklı prosedürler gerektirmektedir.

Evde yapılan paketlemelerde aynı şekilde standartlara uygun olarak yapıldıktan sonra firma eşyalarınızı özenli bir şekilde taşır ve istifini yapar. Sonrasında belirttiğiniz adrese doğru yola çıkar. Bu yolculuk gideceğiniz yere göre değişiklik göstermektedir. Bu süre 4-5 gün ile 10-12 gün arası sürebilmektedir.

Bu süreler her ne kadar gözünüzü korkutsa da belirli noktalarda sizlere yapılacak olan bilgilendirmeler içinizi rahatlatacaktır. Eşyalarınızın sevk süresi içinde yapılan hareketleri sizlere bildirilecektir. Bu da sizin takibinizi sağlayacaktır.

Türkiye’den Romanya’ya ev taşıma süresi ile ilgili şartlara ve gümrük işlemlerine bağlı olarak değişmektedir. Firmalar yedi ya da sekiz gün gibi bir tarih verebilmektedirler. Bu süre karayolu taşımacılığı için geçerlidir. Daha kısa süreli bir taşıma için havayolu taşımacılığı veren firmalar bulunmaktadır. Fakat hem maliyeti hem de kolaylığı açısından en çok tercih edilen karayolu taşımacılığıdır.

Kurumsal olmayan firmalar ya da bilinçli personele sahip olmayan taşıma şirketleri en çok gümrükleme aşamasında sıkıntı yaşamaktadır. Bu da size verilen süreyi aşmaktadır. Bu nedenle mutlaka bunu araştırmanız önemlidir.

Türkiye’den Romanya’ya ev taşıma yapılacağı esnada eşyalarınızı listeleyerek ve kontrollerini sağlayarak teslim etmeniz önemlidir. Tüm ürünlere etiket yapıştırmak hem kontrolünü hem de takibini sağlamanız açısından önemlidir.

TALEP BIRAKIN

×

MERHABA!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek

Uluslararası Evden Eve Nakliyat/h1>