Kullanım Koşulları

Geçerlilik alanı ve hizmet kapsamı

(1) İşbu kullanım şartlarının konusu, Ekşioğlu Lojistik Internationale Transportorganisation AG ve bağlı iştirak şirketleri (bundan sonra “Ekşioğlu Lojistik” olarak anılacak) tarafından sunulan web siteleri (bundan sonra “Web sitesi” olarak anılacak) kullanımını kapsar.

(2) Bu sayfa web sitesi genel kullanım şartlarını içerir. Sayfanın açılması veya kullanımı (bundan sonra “kullanım” olarak anılacak) ile tüm kullanıcı ve ziyaretçiler (bundan sonra “kullanıcı” olarak anılacak) genel kullanım şartlarının geçerliliğini kabul etmiş sayılır. Ekşioğlu Lojistik, kullanım şartlarında her zaman isteği doğrultusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

(3) Kayıtlı kullanıcılar için alternatif:
“Kabul ediyorum” ve “Gönder” tuşlarına tıklandığında kullanıcı, web sitesinin kullanım şartlarını bağlayıcı olarak kabul etmiş sayılır. Ekşioğlu Lojistik, kullanım şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ekşioğlu Lojistik’in hizmetlerinden faydalanabilmek için kullanıcılar değişiklik yapılmış olan kullanım şartlarını yukarıda açıklandığı şekilde “Kabul ediyorum” ve “Gönder” tuşlarını tekrar tıklayarak kabul etmek zorundadır.

(4) Ekşioğlu Lojistik, web sitesinde müşteri, nakliye ortakları ve başvuranlar için sektör ve şirket ile ilgili bilgiler sunar. Bazı hizmetler (örn. LOADS TODAY, CONNECT müşteri portalı) sadece kayıtlı kullanıcıların erişimine açıktır.

(5) Ekşioğlu Lojistik, web sitesini kısmen veya tamamen kapatma ve içeriğini veya sunulan servisleri değiştirme hakkını saklı tutar. Ekşioğlu Lojistik web sitesinin kesintisiz erişimi ile ilgili olarak Ekşioğlu Lojistik sorumluluk kabul etmez. Ekşioğlu Lojistik’in web sitesinin kullanımı ve idamesi ile ilgili hak talep edilemez.

Koruma hakları/Fikri mülkiyet

(1) Web sitesinin tüm içeriği (çizimler, metinler, ifadeler, markalar, resimler, videolar, grafikler) Ekşioğlu Lojistik’in ve sözleşme ortaklarının fikri mülkiyetidir. Ekşioğlu Lojistik’in web sitesinin kullanımı sayesinde web sitesinde bulunan lisans ve kullanım hakları (örn. ticari koruma hakları, telif hakları ve ilgili haklar gibi) kullanıcıya geçmez. Ekşioğlu Lojistik web sitesinde bulunan marka, dizayn, resim, metin, metin bölümleri ve diğer içerikler Ekşioğlu Lojistik’in onayı olmadan değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve diğer türlerde kullanılamaz. Açıkça kullanım için sunulan malzemelerin çoğaltılması, değerlendirilmesi veya kullanılması istisna teşkil eder.

Sorumluluk

(1) Kullanıcıların, Ekşioğlu Lojistik’in web sitesinin kullanımından dolayı meydana gelebilecek zararlarda Ekşioğlu Lojistik sadece kasıt veya ağır ihmal olması durumunda sorumlu tutulabilir.

(2) Sözleşme veya tazminat hakkı dolayısıyla oluşmuş olmasına bakılmaksızın, aşağıdaki kategorilerde bulunan her türlü doğrudan veya dolaylı veya artçı zarar ve kayıplardan Ekşioğlu Lojistik sorumlu tutulamaz::

(i) Gerçekleşmeyen satış gelirleri ve sair zararlar
(ii) Tesadüfü kayıplar ve gerçekleşmeyen satış gelirleri
(iii) Kaçan ticari iş fırsatları
(iv) İyi niyet ve veri kaybı

(3) Ekşioğlu Lojistik’in web sitesinde sunulan tüm bilgilerin sunulduğu anda tam ve doğru olması için Ekşioğlu Lojistik her türlü gayreti göstermektedir. Web sitesi üzerinde verilen bilgiler, indirilebilir dosyalar, üçüncü kişilerin sunduğu hizmetler, harici bağlantılar, doğrudan veya dolaylı olarak Ekşioğlu Lojistik’in web sitesinde görüntülenen bilgiler hakkında Ekşioğlu Lojistik hiçbir taahhütte bulunmaz ve hiçbir garanti ve güvence kabul etmez. Ekşioğlu Lojistik ayrıca sunulan bilgilerin önceden haber verilmeksizin değiştirilmesi veya tamamlanması hakkını saklı tutar.

(4) Ekşioğlu Lojistik, kullanıcı hesabının kullanıcı tarafından yanlış veya kötüye kullanımından, tanımlayıcı bilgilerin kötüye kullanımı veya zayiinden oluşan zararlardan sorumlu tutulamaz.

Erişebilirlik

(1) Ekşioğlu Lojistik, mevcut teknik, ticari, işletme ve kurumsal imkanlar doğrultusunda web sitesini düzenli olarak işletme ve erişebilirliğini sağlama konusunda çaba gösterir.

(2) Ekşioğlu Lojistik, Ekşioğlu Lojistik web sitesi ve içeriğinin kesintisiz olarak sunulması, hatasız olması ve hatalardan arındırılması ve yardımcı ekipmanlarının (örn. sunucu) virüs ve diğer zararlı bileşenlerden arındırılmış olması hususunda hiçbir sorumluluk ve garanti kabul etmez. Yasal hükümlerin izin verdiği sürece Ekşioğlu Lojistik, web sitesinin sunulmasından doğan her türlü zararların sorumluluğunu reddeder.

(3) Teknik veya diğer sebeplerden dolayı erişimin olmadığı süreler için Ekşioğlu Lojistik hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Harici bağlantılar

Ekşioğlu Lojistik’in web sitesinde üçüncü kişilere ait diğer web sitelerine yönlendiren harici bağlantılar bulunmaktadır. Harici yönlendirilen web sitelerinin ulaşılabilirliği, kalitesi ve içeriği hakkında Ekşioğlu Lojistik’in etkisi bulunmaz ve içeriklerin geçerli mevzuata aykırılığı veya kullanıcılarda başka bir şekilde zarar açmaları konusunda Ekşioğlu Lojistik hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Güvenli sayfalar

Web sitesi kısmen SwissSign’in SSL sertifikalarını içermektedir. SwissSign’in SSL sertifikaları, web sunucusuna kullanıcı verilerinin aktarılması esnasında etkili bir kodlamanın yanında sunucunun (Ekşioğlu Lojistik) kimliğini ve şifre çalınmasına karşı koruma için web sitesinin gerçekliğinin geçerli yetkilendirilmesini içermektedir.Kullanıcı, SwissSign Gold CP/CPS (repository.swisssign.com) ve SwissSign Gold End User Agreements (repository.swisssign.com) genel kurallarını tanıdığını, bunları okuduğunu, kabul ettiğini ve bunlara uyacağını beyan eder. Ekşioğlu Lojistik, SSL sertifikalarının kullanımı kapsamında kullanıcı karşısında hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Şifreler ve kullanıcı hesapları

(1) Bazı hizmetler (örn. LOADS TODAY, CONNECT müşteri portalı) sadece kayıtlı kullanıcıların erişimine açıktır. Kayıt ve kontrol işlemi sonrasında kullanıcıya Ekşioğlu Lojistik tarafından kullanıcı hesabına ulaşması için bir şifre gönderilir.

(2) Şifrenin ve diğer bilgilerin gizli tutulması ve de kullanıcı hesabını ilgilendiren diğer tüm aktivitelerden kullanıcı sorumludur. Kullanıcı hesabının onaylanmamış kullanımları ve diğer güvenlik ihlalleri Ekşioğlu Lojistik’e derhal bildirilmelidir. Kullanıcı hesabına kaydolma ve herhangi bir aboneliğin etkinleştirilmesi kullanıcının partner numarasına bağlıdır. Kullanıcının partner numarasını ve şifreyi diğer kişilerle paylaşma veya onların kullanımına tahsis etme hakkı yoktur. Kullanıcı tarafından partner numarası veya şifrenin başka kişilerle paylaşılması kullanıcı hesabının silinmesi veya aboneliğin iptaline yol açabilir.

(3) Kullanıcının kullanıcı hesabı sebebiyle edindiği içerik ve bilgiler üçüncü kişilerle paylaşılamaz.

(4) Ekşioğlu Lojistik’in kayıt ve abonelik işlemlerini onaylama veya herhangi bir sebep göstermeden reddetme hakkı saklıdır. Ekşioğlu Lojistik ayrıca kullanıcı hesaplarını ve abonelikleri sebep göstermeksizin dondurabilir.

Zararlı malzeme yüklemesi

Ekşioğlu Lojistik, virüs, manipülasyonlu dosya, “gizli” dosya (örn. ses dosyası içine yerleştirilmiş resimler), worms, trojan atı, bots gibi web sitesinin fonksiyonlarını etkileyen veya online iletişimi genel olarak bozan, zararlı ve kesintiye uğratan bilgisayar programları, dosyalar ve benzeri malzemelerin yüklenmesini genel olarak yasaklar.

Elektronik saldırılar

(1) Ekşioğlu Lojistik’in web sitesinde, Ekşioğlu Lojistik verileri ile bağlantılı olan verilere veya kullanıcı verilerine karşı elektronik saldırılar yasaktır.

(2) Kullanıcı tarafından yapılan her türlü elektronik saldırı kullanıcı haklarının derhal iptal edilmesine ve sivil ve ceza hukuku uyarınca takip edilmesine yol açar.

×

MERHABA!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek

Uluslararası Evden Eve Nakliyat/h1>