TÜRKİYE’DEN NORVEÇ’E EV TAŞIMA

Ülkemizden göç yoluyla başka bir ile ikamet amaçlı gidilmektedir. Bunlar çeşitli şekillerde olmaktadır. Bazen eğitim için, bazen de iş için ikamet değişikliği yapılmaktadır. Türkiye’den Norveç’e ev taşıma süreci biraz yorucu bir süreç halini alabilir. Fakat iyi bir araştırma sonucunda profesyonel hizmet veren firmalar size yardımcı olabilmektedir. Bu konuda firmamız deneyimli personeli ile sizi mağdur etmeyecek şekilde hizmet vermektedir.

Türkiye’deki eşyaların toparlanması, doğru bir paketlemenin gerçekleşmesi ve yasal izinlerin doğru bir şekilde alınması gerekmektedir.

Doğru Paketleme Nasıl Olmalıdır?

Bu konuda yine taşıma firmasının deneyimi önemlidir. Çünkü uluslararası taşıma standartlarına uygun paketleme yapılmalıdır. Paketlemesi yapılan eşyaların mutlaka kontrolü sağlanmalıdır. Sağlam bir şekilde paketlenen eşyaların içerisinde yanıcı ve patlayıcı maddeler olmamasına dikkat edilmelidir.

Gerekiyorsa listelenerek, düzenli bir şekilde depolanması sağlanmalıdır. Üzerinde içerik yazılı bir etiketin olması fayda sağlayacaktır. Yolculuk uzun süreceği için bayatlayacak, koku yapacak ya da sızıntıya sebep olacak eşyalar olmamasına özen gösterilmelidir.

Eşyalarınız güvenlik ve olası hasar durumlarına göre ulusal standartlarda sigortalanmalıdır. Kırılacak olan eşyalar varsa, paketlemesi daha özenli yapılmalıdır. Kırılacak eşya etiketi standartlar dahilinde yapıştırılmalıdır. Listeler hazırlanarak mutlaka onayı alınmalıdır.

Doğru bir şekilde planlama yapılması çok önemlidir. Böylelikle taşıma esnasında sıkıntı çıkmayacaktır. Her iki tarafta pozitif bir referans alacaktır.

Türkiye’den Norveç’e ev taşıma hizmeti konusunda güvenilir ve uygun taşımacılık sunan firmamız bu adımlarda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Taşıma maliyetleri de göz önünde bulundurarak size uygun bir fiyat vererek kaliteli taşımayı göz önüne sürecektir.

Sürecin en başında yer alan ekspertiz aşaması ile sizlere taşıma ile ilgili ve fiyatlandırma ile ilgili bilgiler verilecektir. Bu aşamada, diğer aşamalar için de bilgi alabileceksiniz. Sonraki aşamalarda taşımanın nasıl yapılacağı, güzergah ve eşyalarınızın ne kadar sürede telim edileceği bilgisi paylaşılacaktır.

Aynı zamanda güzergah üzerinde bulunan noktalarda, eşyalarınızın yol durumu bilgisi her seferinde paylaşılacaktır. Bu nedenle sizlerde gözünüz arkada kalmadan taşıma işlemini takip ediyor olacaksınız.

Eşyalarınızı göndermeden önce mutlaka firmamızın yıllardır sahip olduğu yasal taşıma belgesini sorgulamanız tavsiye edilir. Türkiye’den Norveç’e ev taşıma için gerekli olan taşıma belgesi sayesinde güvenilirlik söz konusudur.

Genel itibariyle eşya taşımacılığında karayolu taşımacılığı önerilmektedir. Karayolu taşımacılığı hem daha kolay hem de daha uygun bir fiyata sahip olabilmektedir. Eğer maliyet düşürmek isterseniz alacağınız yönlendirmeler neticesinde paketleme işlemini kendiniz de yapabilirsiniz.

TALEP BIRAKIN

×

MERHABA!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek

Uluslararası Evden Eve Nakliyat/h1>