Neredeyse bütün insanların aklına Amerika denince özgürlükler ülkesi cümlesi gelir. Dünya da yaşayan insanların neredeyse yarısı Amerika gibi bir ülkede yaşamanın hayallerini kurar ve bu hayalini gerçekleştirmek için çok uzun uğraşlar verir. Bu hayallerini gerçekleştiren insanlar ise arkalarında maddi ve manevi birçok eşyasını bırakmak zorunda kalır. Arkasında maddi ya da manevi değeri olan eşyalarını bırakmayan insanlar için ise firmamız var gücüyle çalışıyor. Uluslararası evden eve nakliyat sektöründe oldukça profesyonel hizmeti ve ekibi ile eşyalarınızı son derece titiz bir şekilde Amerika’da ki istediğiniz her yere hiç zarar vermeden teslim etmekteyiz.

Bu sayede sizler de gümrük işleri ile uğraşmaktan kurtuluyor ve içiniz rahat bir şekilde Amerika’ya gidiyorsunuz. Tek yapmanız gereken şey Amerika konsolosluğuna başvurarak gerekli izinleri almak, bundan sonraki süreçte yaşanacak olan her şeyi firma olarak bizler üstleniyor ve sizleri mutlu etmek ve bize olan güveninizi sarsmamak için son derece titiz bir şekilde çalışıyoruz. Oldukça profesyonel ekspertiz ekibimiz ile taşımak istediğiniz eşyaları inceliyor ve sizler için Türkiye’den Amerika’ya ev taşıma fiyatını çıkarıyoruz.

Amerika’ya Eşya Taşıma Fiyatları

Bir ülkeden başka bir ülkeye taşınmak son derece meşakkatli bir iş, öylece uçağa binip gitmek yeterli olmuyor. İnsanın arkasında bıraktığı eşyalar hayatını tanımlıyor. Bizler de sizlerin hayatlarınızı tanımlayan ve bu hayatınızı oluşturan eşyaları son derece uygun fiyatlarla Amerika’ya taşıyoruz. Öncelikle bu taşınma sürecinde sizlerin haklarınızı bilmeniz ve doğru şekilde uygulayabilmeniz son derece önemli bir durumdur. Haklarınızı doğru bir şekilde uygulayamamanız demek taşınmasını istediğiniz eşyaların taşınma süreçlerini son derece olumsuz bir şekilde etkileyecektir. Bu gibi durumlarda öncelikle götürmek istediğiniz eşyaları tam olarak tespit etmeniz ve bu eşyaların detaylı bir raporunu çıkarmanız gerekir. Bu rapor hem Türkiye’den Amerika’ya eşya taşıma fiyatları için size öğrenmenize yardımcı olacaktır..

Hem de başvurmanız gereken Amerika konsolosluğu tarafından bu rapor sizden istenecektir. Bu rapor sayesinde eşyalarınızın gümrükten geçmesini ve Amerika’ya ulaşmasını sağlayacak olan izinleri alır ve bu izinler sonucunda ise eşyalarınızın taşınma sürecini başlatmış olursunuz. İzin belgelerini firmamıza teslim ederek, siz sadece uçağa binip Amerika’ya doğru yola çıkacaksınız. Geriye kalan bütün gümrük işlemlerini ise firmamız üstlenerek sizleri rahat ettirmek adına çalışacağız.

Amerika’ya Eşya Gönderme

Yurt içinde farklı bir şehre taşınmak, farklı bir ülkeye taşınmaya nazaran daha kolaydır. Bu sebeple firmamız sizler için bu süreci son derece hızlı ve kolay bir şekilde hallediyor. Arkanızda bırakmak istemediğiniz maddi ve manevi değeri son derece yüksek eşyalarınızı gerekli izinler alındıktan sonra oldukça profesyonel ekibimiz ile birlikte evinizden alıyor ve Amerika’da ki yeni evinize teslim ediyoruz. Bu süreçteki bütün gümrük ve buna benzer işleri de firma olarak biz üstleniyoruz. Size de sadece gerekli izinleri almak ve bu izinler ile birlikte firmamıza yetki vermek kalıyor. Türkiye’den Amerika’ya eşya gönderme fiyatlarını ise firmamıza vereceğiniz eşyaların detaylarının anlatıldığı rapordan çıkarıyoruz.

Amerika’ya Ev Eşyası Taşıma Süreci

Yurtdışına eşya taşıma süreci ise ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir. Yerine getirilmesi gereken bazı protokoller vardır ve bu protokoller her ülkede farklılık gösterebilir. Bununla birlikte ise, bazı temel protokoller vardır. Örneğin, Amerika’ya zati eşya taşımacılığı için öncelikle Amerika konsolosluğuna kimlik bilgileriniz ve götürmek istediğiniz eşyaların detaylı bir raporunu sunmanız gerekir. Bu raporla birlikte konsolosluk götürmek istediğiniz eşyaları ve eşyaların değerlerini ölçerek, hangi eşyalarını götürmeniz gerektiğine karar verir. Genellikle ticari amaç güden eşyaların götürülmesi yasaktır. Bu süreçte onay aldıktan ve izin belgelerini teslim aldıktan sonra bu eşyaların raporları ve izin belgelerini firmamıza teslim etmeniz yeterli olacaktır. O andan sonraki bütün getir, götür ve gümrük işlemlerini firmamız bizzat üstlenecektir.

TALEP BIRAKIN

Uluslararası Evden Eve Nakliyat/h1>