Her insan belli bir döneminde Kıbrıs’ta tatil yapmak, vakit geçirmek ve hatta Kıbrıs’a taşınarak orada yaşamak istemiştir. Hem kültürel olarak hem de insani olarak birbirine çok yakın iki ülke olan Türkiye ve Kıbrıs arasında birçok insan göç etmiş ve hala göçler devam etmektedir. Bu bağlamda birçok insan hala Kıbrıs’ta yaşamak için başvurular yapmakta ve başvurusu onaylanan insanlar ise Soluğu Kıbrıs’ta almaktadır. Soluğu Kıbrıs’ta alan insanlar ise ya birçok eşyasını arkasında bırakıyor ya da bu eşyaların maddi ve manevi değerinin olmasından kaynaklı olarak eşyalarını yanlarında götürüyorlar. İşte, tam da burada profesyonel ekibi ile firmamız devreye giriyor.

Sizlerin yanınızda götürmek istediğiniz eşyalarınızı yıllardır uluslararası evden eve nakliyat işini icra eden firmamız ve profesyonel ekibimizle, eşyalarınızı Türkiye’den son derece titiz paketlenmiş bir şekilde alıyor ve Kıbrıs’ta ki yeni taşınmış olduğunuz evinize ilk teslim aldığımız anda ki gibi teslim ediyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun hiç fark etmeksizin eşyalarınızı evinizden teslim alıp bütün gümrük işlemlerini de üstlenerek Kıbrıs’a götürüyoruz. Bu süreçte ise firmamıza sunmanız gereken taşınmasını istediğiniz eşyaların ayrıntılı listesi ise Türkiye’den Kıbrıs’a ev taşıma fiyatını size sunmamıza da yardımcı oluyor.

Kıbrıs’a Eşya Taşıma Ne Kadar?

Yavru vatan olarak görülen Kıbrıs’a taşınmak için sadece uçağa ya da gemiye binip gitmek yetmez. Arkanızda kalan eşyalarınız da son derece önem arz etmektedir. O eşyalar hatıralar ve yaşanmışlıkları içerir. Bu hatıraları arkasında bırakmak istemeyen ve yanında Kıbrıs’a götürmek isteyen müşterilerimiz için her zaman elimizden geldiğince çalışıyoruz. Fakat bu süreçte firma olarak sadece bizlerin çalışması yeterli olmuyor. Sizlerin de haklarınızı bilmeniz ve sonuna kadar doğru kullanmanız son derece önemli.

Bu süreçte yapılması gereken birçok prosedür bulunuyor. Her ne kadar yavru vatan da olsa, ülkeye giriş için vize gerekli bir şey olmasa da ev taşımak için yapılması gereken prosedürler son derece ortada, bu prosedürlerin başında sizlerin Kıbrıs’a götürmek istediğiniz eşyaların ayrıntılı listesinin konsolosluklara sunulması gerekiyor. Bu sayede konsolosluklar bu eşyaları inceleyerek sizlerin götürmeyi düşündüğünüz eşyalar arasında sakıncalı eşyalar olup olmadığı kontrol ediliyor. Çünkü ticari ürünlerin ülkeler arası taşınması uzun yıllardır yasak, bununla birlikte bu liste daha sonra ekspertiz ekiplerimiz tarafından incelenerek sizler için Türkiye’den Kıbrıs’a ev taşıma fiyatı çıkartılıyor.

Kıbrıs’a Eşya Gönderme

Türkiye’nin içinde herhangi bir şehirden farklı bir şehre taşınmak ya da eşya göndermek ülkeler arasında taşınmaktan çok daha kolaydır. Türkiye’den Kıbrıs’a ev taşıma fiyatları birçok firmada maddi anlamda son derece yorucu olsa da biz firma olarak sizler için son derece uygun fiyatlandırmalar yapmaktayız. Bununla birlikte gerekli izinler alınıp, firmamıza iletildiği takdirde ise gerekli olan diğer bütün gümrük işlemleri de firmamıza aittir. Bu işlemler başladığı andan itibaren ise sizler son derece rahat bir şekilde Kıbrıs da ki evinize giderek eşyalarınızı sizden önce orada bulabilir ya da sizden sonra gelmesini talep edebilirsiniz.

Türkiye’den Kıbrıs Taşınmak

Yavru vatan Kıbrıs’a taşınmak için öncelikle Kıbrıs konsolosluğuna yanınızda kimlik bilgileriniz ve götürülmesini istediğiniz eşyaların ayrıntılı listesini sunarak onaylatmanız ve izin belgelerini teslim almanız gerekmektedir. Bu süreçten sonra yapmanız gereken tek şey firmamıza gelerek Kıbrıs’a taşınmak istediğinizi söylemek ve eşyalarınızın tam listesini ekspertiz ekibimize teslim etmeniz gerekmektedir. Bunun sonucunda sizin için en uygun fiyatı çıkararak izin de onaylamanız durumunda eşyaların taşınma sürecinin başlaması için hiçbir engel kalmayacaktır. Yurtdışı ev taşıma ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için Yurtdışı Eşya Taşıma Fiyatları adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Kıbrıs’a Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Türkiye’den Kıbrıs’a ev taşıma hizmetlerinde fiyatlandırma; yapılan ekspertiz hizmetleri sonucunda fiyat sunulmaktadır.

Kıbrıs’a Eşya Göndermek İçin Ne Yapmalısınız?

Türkiye’den Kıbrıs’a eşya göndermek için Ekşioğlu Lojistik firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Türkiye Kıbrıs Gümrükleme Nasıl Yapılır?

Bütün evrak işlemleri, izin işlemleri ve gümrükleme işlemleri tarafımızca yürütülmektedir.

TALEP BIRAKIN

Uluslararası Evden Eve Nakliyat/h1>