Neredeyse bütün insanların aklına Hollanda’da yaşamak hayalleri arasındadır. Çevrenizde bulunan insanların büyük bir kısmı Hollanda gibi bir ülkede yaşamanın hayallerini kurar ve bu hayalini gerçekleştirmek için çok çabalar. Bu hayallerini gerçekleştiren insanlar arkalarında birçok eşyasını bırakmak zorunda kalır. Arkasında maddi ya da manevi değeri olan eşyalarını bırakmayan insanlar için ise firmamız var gücüyle çalışmaktan asla vazgeçmiyor. Oldukça profesyonel ekibimiz eşyalarınızı son derece titiz bir şekilde Hollanda’da ki istediğiniz her yere teslim ediyoruz.

Bu sayede sizler de gümrük işleri ile uğraşmaktan kurtuluyor, gönlünüz rahat bir şekilde Hollanda’ya doğru yola çıkıyorsunuz. Tek yapmanız gereken şey Hollanda konsolosluğuna kimlik bilgileriniz ve eşyalarınızın detaylı listesi ile başvuru yaparak gerekli izinleri almak, bundan sonraki süreçte yaşanacak olan her şeyi firma olarak bizler üstleniyor ve sizleri mutlu etmek ve bize olan güveninizi boşa çıkarmamak adına son derece titiz bir şekilde çalışıyoruz. Oldukça profesyonel ekspertiz ekibimiz ise ile Hollanda’ya taşımak istediğiniz eşyaları tamamen ücretsiz bir şekilde inceliyor ve sizler için Türkiye’den Hollanda’ya ev eşyası taşıma fiyatını bildiriyoruz.

Hollanda’ya Ev Eşyası Taşıma

Bir ülkeden başka bir ülkeye taşınmak son derece zor bir işlem, öylece uçağa binip gitmek yeterli olmuyor. İnsanın arkasında bıraktığı eşyalar hayatını ve hatıralarını anlatıyor. Bizler de sizlerin hayatlarınızı anlatan ve bu hayatınızı tanımlayan eşyaları son derece uygun fiyatlarla Hollanda’ya taşıyoruz. Öncelikle bu taşınma sürecinde sizlerin haklarınızı bilmeniz ve bu haklarınızı son derece doğru şekilde uygulayabilmeniz son derece önemli bir durum olmakla birlikte, haklarınızı doğru bir şekilde uygulayamamanız durumunda taşınmasını istediğiniz eşyaların taşınma süreçleri son derece olumsuz bir şekilde etkilenecektir. Bu gibi durumlarda öncelikle götürmek istediğiniz eşyaları tam olarak bilmeniz ve bu eşyaların detaylı bir listesini çıkarmanız gerekir.

Bu liste hem Türkiye’den Hollanda’ya ev eşyası taşıma öğrenmenizi, hem de başvurduğunuz gereken Hollanda konsolosluğu tarafından bu liste sizden istenecektir. Bu liste sayesinde ise eşyalarınızın gümrükten geçmesini ve Hollanda’ya daha hızlı ulaşmasını sağlayacak olan izinler alınır ve bu izinler ile birlikte ise eşyalarınızın taşınma sürecini başlatmış olursunuz. İzin belgelerini firmamıza vererek, sizlerin sadece uçağa binip Hollanda’ya doğru yola çıkacaksınız. Geri kalan bütün gümrük işlemlerini ise firmamız üstlenerek sizleri rahat ettirmek adına son derece özverili bir şekilde çalışacağız.

Hollanda’ya Eşya Gönderme

Yurt içinde farklı bir kente taşınmak, farklı bir ülkeye taşınmanın yanında son derece kolaydır. Bu nedenle firmamız sizler için bu süreci son derece hızlı ve kolay bir şekilde hallediyor. Arkanızda bırakmak istemediğiniz maddi ve manevi değeri son derece yüksek eşyalarınızı gerekli izinlerin alınmasının ardından oldukça profesyonel ekibimiz ile birlikte evinizden alıyor ve Hollanda’da ki yeni ve sıcak yuvanıza teslim ediyoruz. Bu süreçteki bütün gümrük ve buna benzer işlerini ise firmamız üstleniyor ve size ise sadece gerekli izinleri almak ve bu izinler ile birlikte firmamıza yetki vermek kalıyor. Türkiye’den Hollanda’ya eşya gönderme ise firmamıza vereceğiniz eşyaların detaylarının anlatıldığı listeyi inceleyerek sizlere son derece uygun fiyatlar sunuyoruz.

Hollanda – Türkiye Ev Taşıma Süreci

Eşya taşıma sürecinde uygulanan protokoller ülkeden ülkeye değişiklik gösterir. Yerine getirilmesi gereken bu protokoller her ülkede farklılık gösterebilir. Bununla birlikte ise, bazı temel ve her ülkede bulunan protokoller vardır. Hollanda’ya eşyalarınızı taşımak için öncelikle Hollanda konsolosluğuna kimlik bilgileriniz ve götürmek istediğiniz eşyaların detaylı bir listesini vermeniz gerekir. Bu raporla birlikte konsolosluk götürmek istediğiniz eşyaları inceler ve eşyalarınıza değer biçer, hangi eşyalarını götürmenizin bir sorun teşkil etmeyeceğine karar verir. Genellikle ticari amaçlı eşyaların götürülmesi her ülkede yasaktır. Bu süreçte onay aldıktan ve izin belgelerini aldıktan sonra bu eşyaların ayrıntılı listesi ve izin belgelerini firmamıza teslim etmeniz yeterlidir. Sonraki bütün gümrük işlemlerini firmamız bizzat üstlenecektir.

TALEP BIRAKIN

×

MERHABA!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek

Uluslararası Evden Eve Nakliyat/h1>